Hallo Allemaal,
Een poosje geleden kwam ik op de Malle Kaarten Maken groep op FB een workshop tegen van Sylvia Sharp, het is denk ik al 2 maanden geleden, maar ik heb deze nu pas gemaakt.. ( je moet lid van deze groep zijn, om het patroon te kunnen gebruiken).
Ik gebruikte DP van Berrie's Beauties (Falling for Christmas) en ook een plaatje van BBSC 10015 (Find it)..
Achter het plaatje een cirkel van Crealies en de mooie, kerstbomen cirkel van MD.
Helaas paste op dit model geen rand, maar een strik van tule past er altijd wel op. Het sentiment is van Leane op een label van Ali. Ik heb de bloemetjes en de cadeautjes uit het DP geknipt..
Dit is een zijaanzicht van de kaart, in de binnenkant ook DP geplakt en een strook cardstock om te op te schrijven. (kaart 10).
..de gebruikte stansen..
Wens iedereen een fijne dag, groetjes Ansx
Challenges:
Toffe kaart, ook zonder extra randje馃槒
BeantwoordenVerwijderenFijne donderdag
Nancy 52WTC
Een mooie kaart en dit leuke model staat ook nog op mijn to-do lijst.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Caroline
een mooie kaart is het zo geworden, geslaagd kaartje
BeantwoordenVerwijderengrtjs,martina
Prachtige kerstkaart Ans.
BeantwoordenVerwijderenMooie kleuren van het papier.
Gefeliciteerd met je topper.
Groetjes Elle-Jeanne
Prachtig kerstkaartje en mooi DP Ans, groetjes Bea.
BeantwoordenVerwijderenMooi kaartje Ans! Dit model zag ik inderdaad al eerder en leek me ook leuk om te maken maar dan vergeet ik het weer. Misschien nog eens doen. Jouw kaartje is mooi geworden in ieder geval. Gezellig dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met het leuke patroon en de leuke details en plaatje
BeantwoordenVerwijderengezellig dat je meedoet bij TH&ICC
groetjes Ellen DT