Hallo Allemaal,
Bij Jacqueline Creatief op FB, loopt nog een challenge en daar wilde ik graag aan meedoen..Het is een sketch én met vaste maten, dus dubbelop, ik maakte er meteen twee...
ik wist eerst niet zo'n raad met de sketch, want waar laat ik dan het plaatje, de tekst werd groot ( deze is van Wibra) op een stans van Ali, het musje is van MD en heb ik uitgestanst met een cirkelstans..
ik heb i.p.v. het 3de laagje papier een ijskristalrand gebruikt van Ali, een strik hoort er natuurlijk bij erachter zo'n leuke stans van MD, 2 houten sterretjes en een paar glimmer steentjes en klaar..in het echt duurde het wel een stuk langer..
met de eekhoorn.. het plankje buiten schoon geveegd, je ziet nog sneeuw liggen..
...en samen..
dit is de sketch..
Ik heb hier na nog één kerstkaart en dan zijn alle kerstkaarten voor dit jaar af..toch nog 65 kaarten gemaakt, terwijl ik in mei/juni 6 weken niks heb kunnen doen..
Nog even over Sandd, ik heb mijn Sandd postzegels verkocht en heb mijn kaarten toch met PostNL verstuurd, ik zag géén goede berichten over de bezorging..Bij onze Jumbo hadden ze nog vellen kerstzegels van 2015, deze waren te koop voor €10,-- dus dat heb ik gedaan, gisteren alles verstuurd..
Wens iedereen een fijne dag, groetjes Ans
Challenges:
Card Mania - CAGC - Cuttlebug Mania - Sunny Day crafting - The Merry Christmas - Creative Craft Cottage - Love to craft - 52 Weeks - The Holly&Ivy - Winter Wonderland - 4 Crafty Chicks - Christmas cards all year -
Knap gedaan, Ans.
BeantwoordenVerwijderenEn ook dit zijn weer twee mooie kerstkaarten!
Een heel strakke maar mooie schets die je heel leuk verwerkt hebt!
BeantwoordenVerwijderenMooie tekststempel, heb ik nooit zien liggen, spring er nochtans regelmatig eens binnen want er is er een (kleine) op ca 200 m van het werk..
Fijne donderdag
Nancy DT52WTC
Ik kan me voorstellen dat jij een beetje moeite had met de schets (gezien jouw stijl), dus ik vind het een knappe prestatie...en dan weer gelijk 2 ook!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke tekststempel. Moet toch vaker de Wibra een bezoekje brengen!
Ik ben benieuwd of je het op kan brengen om je schouder 6 weken rust te geven. Wel fijn dat het wat beter gaat!
xxx Margreet
Mooie uitwerking van de sketch Ans, heel mooi.
BeantwoordenVerwijderenLieve groet, Petra
Leuke kaarten heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt het goed opgelost met de tekststempel en het plaatje.
Erg mooi geworden.
Groetjes Hetty
Ze zijn helemaal in mijn straatje Ans. Het zijn weer prachtige kaarten geworden! Het blijft toch tobben met je schouder, nu maar een poosje lekker rustig aan doen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat is zijn dit weer plaatjes van kaarten! Super mooi! groetjes Joanne
BeantwoordenVerwijderenWat een schitterende plaatjes van kaarten zijn het weer en wat een mooie stempel. Geloof dat ik straks ook even de wibra in duik Liefs Sabine
BeantwoordenVerwijderenSuch beautiful cards Ans, and super colour choice. So glad you joined us at Come And Get It Christmas, CarolG
BeantwoordenVerwijderenSuperleuke kaarten Ans!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Marja.
prachtige kaartjes Ans...
BeantwoordenVerwijderenfijne dag liefs Annemarie en Merit
Super stunning cards. [aNNie]🎄
BeantwoordenVerwijderenWat een gave kaarten weer Ans! En wat een idee om de tekst en de afbeelding te wisselen..... dé oplossing als de tekst wat groot uitvalt; heel mooi gedaan!
BeantwoordenVerwijderenEn weer gave stansen van Ali :).
Respect dat je nog zoveel kerstkaarten hebt kunnen maken; zelf ben ik niet verder gekomen dan 12....
Fijne dag.
xxAngela
Heel leuk zijn ze, Ans. Goed opgelost met de tekst en de plaatjes. Zo schattig deze afbeeldingen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Jantine
Wat weer een superleuke kerskaart Ans , zo mooi van kleur
BeantwoordenVerwijderenen al die details erop , de tekst past precies in het geheel.
Maak er een fijne donderdag van Ans..
Groetjes van Epie
DT52WTC
Wat super leuk is dit Ans en je hebt de sketch goed opgelost zo. Mooi hoor met die wat grotere tekst en dan dat leuke kleine plaatje in de hoek.
BeantwoordenVerwijderenWat heb jij je best gedaan zeg met 63 kerstkaarten. Dat is wel heel erg veel.Groetjes Joke
Prachtige kerskaarten Ans,weer zo pachtig opgebouwd.
BeantwoordenVerwijderenIk heb ook maar met post nl verstuurd, misschien maar beter ook.
Wat een mazzel had jij met je zegels, leuke opsteker, december is al duur genoeg.
Lieve groetjes,Corrie
Wauw, dat zijn prachtige kaarten Ans, zo mooi versierd, jij kan dat toch prima ! Groetjes, Enny
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaarten
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Gerrie
Thank you for sharing your lovely crafting for our December challenge 17 at Love to Craft, Hazel, DT– you could also enter this into my CHNC challenge extra for December - I'd love to see it there too x
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie kaart en kan me voorstellen dat je moeite hebt met een sketch! Maar ij is wel erg goed gelukt hoor! Ik heb mijn kaarten weggedaan met Sand en ga het afwachten hoe snel het gaat. Heb ze wel vroeg op de post gedaan! Kijken of dit voor herhaling vatbaar is!! Groetjes Marijke.
BeantwoordenVerwijderenDe sketch heb je prachtig verwerkt tot een stijlvolle kerstkaart. I love it!
BeantwoordenVerwijderenliefs Kim
Wat een prachtige kerstkaarten. Dan heb je er aardig wat gemaakt. Leuke sketch ook.
BeantwoordenVerwijderenDank je voor het doorgeven van Sand, want ik wilde het anders volgend jaar gaan doen. Maar dat doe ik dan denk niet meer. Had je mazzel dat je zo nog bij de Jumbo aan goedkope postzegels kon komen.
Groetjes, Astrid.
2 prachtige kerstkaarten die je met deze sketch gemaakt heb. Het is er niet aan te zien dat je moeite had met de lay-out.
BeantwoordenVerwijderenTwee prachtige kaarten, hele mooie uitwerking van de sketch.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Ans
Mooie sketch,Ans.Je hebt er 2 mooie kaarten meegemaakt.Leuke dieren plaatjes en een prachtige strik weer.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,Sylvia.
2 mooie kaartjes heb je weer gemaakt Ans
BeantwoordenVerwijderenGr Karin
Beautiful cards Ans, lovely toppers and great take on the sketch - such a good idea to make the sentiment the focal point.
BeantwoordenVerwijderenPauline - Crafting with Cotnob
x
Wow.....prachtige kaartjes Ans!
BeantwoordenVerwijderenKnap dat je er nog zoveel hebt kunnen maken.
Ik heb de kerstkaarten met Post NL zegels verstuurd.
Groetjes Diny
Ik ben blij dat ik gewone zegels heb geplakt en afgelopen dinsdag is alles gepost dus blij dat het me op de valreep allemaal is gelukt. Volgend jaar vooral in de koude maanden aan 52 weeks meedoen want non-stop freubelen is absoluut niet mijn ding: maak liever af en toe een kaartje dan dit gestress!
BeantwoordenVerwijderenJouw kaart is weer top, lastige sketch trouwens en super stempel..nooit gezien helaas!
xx Irene
Mooie kerstkaarten heb je volgens de sketch gemaakt Ans. Ze zijn net wat strakker dan ik van je gewend ben maar wel met grote zorg gemaakt, dat zie je gewoon. Mijn kerstkaarten zijn allemaal maandag met post NL zegels weggestuurd en van verschillende mensen al bericht gehad dat ze hem binnen hadden.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Wat een prachtige kaarten heb je volgens de schets gemaakt. Goed gelukt Ans!. Mooi papier. Ik heb mijn grootste deel van de kaarten gewoon via post nl... dat moet toch gedkomen. Fijn dat het allemaal gelukt is met je kerstkaarten..... ik ben ook klaar maar ga gewoon door met iedere week een kerstkaart. Want wat klaaar is is klaar ik heb nu helemaal geen stress meer. Maak rustig nog een kerstkaart voor volgende week.,.. groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenWeer 2 prachtige kaartjes Ans, leuke sketch...
BeantwoordenVerwijderengroetjes Bea.
Mooie kaarten Ans! Klinkt simpel zoals jij beschrijft hoe je de kaarten maakt. Toch gaat er soms veel tijd zitten in een kaart, maar ja, het is hobby hè ;-).
BeantwoordenVerwijderenHeel mooie kaarten Ans ! Mooi papier en plaatje leuke sketch .
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Doris
Prachtige kerstkaarten.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Anja
Super mooi Ans !!!!!
BeantwoordenVerwijderengroeten Ineke
DT 52 WTC
Het zijn weer 2 plaatjes Ans, heel gaaf! Heel herkenbaar jouw verhaal over het aanhouden van een sketch, daar zit ik ook altijd zo mee te schuiven hihi.
BeantwoordenVerwijderenFijne avond!
Liefs,
Wendy
Weer 2 prachtige kaarten Ans, leuke sketch en mooie plaatjes.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Karla
Twee mooie kaarten, gave lay-out en prachtige plaatjes. Bedankt voor je deelname aan onze wekelijkse challenge.
BeantwoordenVerwijderengrtz.Colien {DT52WTC}
Twee super leuke kerstkaartjes heb je gemaakt met die sketch Ans...Ik kijk er zo graag naar...telkens weet je er weer een Beauty van te maken...
BeantwoordenVerwijderenen ik doe ze morgen op de bus met de gewone post NL zegels...heb wel eest de oude opgemaakt
en binnen 5 km doen we ze zelf bezorgen...als het weer een beetje meezit is het een leuk fietsrondje..
groetjes Rosina
Het zijn weer beeldschone kaarten geworden. Prachtig die ijskristallen rand, daar ga ik ook eens naar op zoek ;-) en de kleuren zijn weer heel mooi op elkaar afgestemd!
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Wat een mooie kaartjes Ans, ik snap inderdaad heel goed dat dit allemaal niet zo snel ging als je nu beschrijft. Als je het na gaat kost het toch best wel wat tijd. Maar een hobby kost nu eenmaal tijd ,en het is zo leuk om te doen. Bedankt voor het mee doen bij 52 WTC. Groetjes, Ingrid.
BeantwoordenVerwijderenWonderful that you have shared your great artwork with us here at The Holly & The Ivy. Good luck hun and do come back again!
BeantwoordenVerwijderenJackie DT
Je hebt er weer een heel mooi duo bij. Knap van jou!
BeantwoordenVerwijderengroetjes
Marleen
Prachtige kaartjes en een leuk patroon.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Marian.
Lieve Ans, Super bedankt voor de prachtige kerstkaart! Ik ben er heel blij mee! groetjes Joanne
BeantwoordenVerwijderenmooi hoor ans
BeantwoordenVerwijderenJe hebt de sketch toch mooi verwerkt hoor. 2 Hele leuke kaarten. Ik heb ook gewoon kerstzegels van Postnl gebruikt.
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend.
Groetjes Nicolette
Mooie kaarten Ans.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Ria
Ik heb het wel aangedurfd met SANDD hoop er maar het beste van want postnl is ook niet echt goed bezig naar mijn mening. We wachten het maar af...
BeantwoordenVerwijderenJe kerstkaartjes zien er weer prachtig uit Ans.
Groetjes Hermien
Supermooi! De kleuren, het zilver, de mooie plaatjes! Chique kaarten! Ik heb ook via PostNL verstuurd, ging geloof ik wel goed, gezien de reacties van mensen die ik stuurde.
BeantwoordenVerwijderenA fabulous card and beautiful design. Thank you for sharing with us at Christmas Cards All Year Round.
BeantwoordenVerwijderenKath x
Thank you too for sharing your lovely card with us at Winter Wonderland.
BeantwoordenVerwijderenKath x
Hoi hoi Ans,
BeantwoordenVerwijderenah wat een mooie kaarten en zo netjes afgewerkt weer!
Mijn kaartjes heb ik ook met Post.NL laten bezorgen,
ik denk dat het wel goed is, want verschillende zijn aangekomen, zelfs in Duitsland bij mijn dochter!
Mijn kaartje naar jou ook, bedankt voor je lieve reactie!!!
Liefs Martha
Twee super mooie kaarten gemaakt. Geweldig.
BeantwoordenVerwijderenDue to preparations to going away for a couple of weeks I will not be able to comment on your posts until after January 10th. I will have a few scheduled posts but please do not be worried to comment as it's a busy time and family is more important. Have a wonderful and safe Christmas.xxx[aNNie]🎄⛄
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart. Heel leuk.
BeantwoordenVerwijderenVery nice card. Really lovely
Claudia
http://creativesketchygirls.blogspot.be/
http://knutselmeisjes.blogspot.be
Prachtige kaarten Ans. Ik ben een beetje laat met mijn reactie, maar het is niet minder gemeend!
BeantwoordenVerwijderenGelukkig zijn mijn kaarten ook allemaal op de post, maar wel met Sand. Hopelijk gaat het goed!
groetjes, Caroline
Super cute!!! Thank you for joining us at Sunny Day, good luck!!! Amy DT
BeantwoordenVerwijderenSuper cute!!! Thank you for joining us at CCAYR, good luck!!! Amy DT
BeantwoordenVerwijderenGorgeous cards! Love the colors. Very soft and elegant. Thanks for playing with us at 4 Crafty Chicks this week!
BeantwoordenVerwijderenDat was boffen dat je nog wat oude postzegels via jumbo kon kopen, moet je ook maar net tegen komen.
BeantwoordenVerwijderenJouw kaart was de eerste die hier van de bloggers binnen kwam.
Toch heb ik ook kaarten verstuurd met Sandd wel op tijd ontvangen hoor.
Deze kerst kaart is prachtig!
Wat een leuke tekst stempel van wibra, past perfect zoals je hem hier gebruikt hebt en die kristallenrand is echt zo mooi, klein en prachtig hier op!
Groetjes Maia
Wat heb je leuke kaarten met die -ik vind- drukke sketch...vind jouw kaarten daarentegen niet druk maar heeeeeel mooi. Leuke plaatjes ook.
BeantwoordenVerwijderenGroot gelijk dat je met post.nl gestuurd, voor mij ook geen Sandd meer ;)
Lieve groetjes xxx
Beautiful cards! Thanks for sharing with us at CCAYR! 😀
BeantwoordenVerwijderen~Marie B -DT
Thanks for sharing your beautiful artwork with us at The Holly and the Ivy Christmas Challenges. Caz DT
BeantwoordenVerwijderen